Ekumeniczny festiwal Bądź jak Jezus 2018 - patronat medialny

Opublikowany 2018-05-31, zaktualizowany 2021-02-12

Dwa lata temu udało im się ściągnąć do Mysłowic zespół for KING & COUNTRY. Nie dość, że w tym roku to powtórzyli, to jeszcze okazało się, że co roku przyjeżdża do nich top of the top twórców muzyki CCM.

Festiwal odbywał się w Mysłowicach, więc wsiadłem rano w auto i przejechałem mnóstwo kilometrów, żeby móc tu być. I naprawdę było warto. W tym live’ie opowiadam jak to wygląda na miejscu.

Przy okazji festiwalu przeprowadziłem również wywiad z Luke’iem z for KING & COUNTRY . Rozmawialiśmy dużo o powołaniu i o tym jaką przygodą może być życie. Naprawdę polecam.

No a na festiwalu poznałem chłopaków osobiście . I emocje tak wzięły nade mną górę, że zapomniałem jak się mówi po angielsku. I chcąc powiedzieć Luke’owi, że jest wysoki, powiedziałem: “Oh, you’re so high”. Całe szczęście odpowiedział: “Yes, I’m tall” 😉

Nad festiwalem objęliśmy też patronat medialny . Bardzo leży nam na sercu jedność chrześcijan. Takie ekumeniczne eventy są świetnym miejscem, żeby ją budować.

Dzięki otwartości organizatorów dostałem wstęp również na backstage i mogłem widzieć jak wszystko jest zorganizowane, jak działa, no i przede wszystkim porozmawiać z artystami osobiście. A oprócz for KING & COUNTRY było jeszcze sporo perełek. Szczególnie 12 kamieni (funky soul) i Pathlife (rock) ❤

Całość odbywa się co roku w Boże Ciało, festiwal jest za darmo, atrakcje dla dzieciaków są za darmo (zjeżdżalnie, pompowane zamki itp.!) no i na miejscu jest pyszna kawa. Po więcej informacji odsyłam na stronę festiwalu .

Polecam 🙂

PS: a te najładniejsze ze zdjęć robił Mateusz Stolarski