O nas

Ten blog istnieje od 2016 roku i przez ten czas zmieniał się wiele razy. Obecnie dbamy, by w tym miejscu było jak najmniej nas a jak najwięcej Boga.

Wiele osób nazywa nas Bożymi wariatami. Ale jesteśmy też mężami, ojcami i braćmi. Kiedyś nieźle darliśmy koty, ale od momentu nawrócenia Bóg przeorganizował naszą relację. Przyzwyczailiśmy się, że nikt nie rozumie naszych żartów, a nasze żony nie mogą z nami wytrzymać kiedy jesteśmy razem.

Nasze rozmowy przy kawie przez lata stały się wręcz rytuałem. Mamy mnóstwo pytań na temat życia, jak każdy. I razem szukamy na nie odpowiedzi.

Na co dzień jesteśmy częścią dwóch wspólnot chrześcijańskich: Nikodem na Warszawskim Imielinie (Paweł) i Nehemiasz w Białymstoku (Krzysiek).

Paweł

Paweł

Umysł ścisły od zawsze związany z branżą IT. Tak bardzo kocha ludzi, że nie potrafi odmówić nikomu kolejnej kawy. I tak dorobił się uzależnienia. Od kawy i rozmów.

Krzysiek

Krzysiek

Każdą wolną chwilę spędza w górach. Jako Przewodnik Beskidzki pomaga postawić innym swój Pierwszy Krok. W podróży przez życie bardziej kocha drogę niż jej cel.

Bonus: inne dobre miejsca

Przez te lata poznaliśmy też wiele dobrych miejsc w internecie, oto te najbliższe naszemu sercu:

Super, że tu jesteś!